Techniczna klasa azotanu sodu

Szczegóły produktu

Yingfengyuan Industrial Group Limited jest jednym z wiodących producentów i dostawców azotanu sodu w Chinach, wyposażonym w profesjonalną fabrykę i jesteśmy w stanie zaoferować najlepsze i tanie produkty techniczne z azotanu sodu.

Azotan sodu NaNO3 klasa techniczna

Czystość: 99,3%

KOD HS: 3102500000

KLASA: 5.1

UN: 1498

Szczegółowy produkt Opis azotanu sodu Azotan sodu do użytku przemysłowego (NANO3)

Molekularne: 84,99

Gęstość: 2,257

Temperatura topnienia: 271 ° C

Temperatura rozkładu: 380 ° C Właściwości: Jest to biały granulat. Jest łatwo rozpuszczalny w wodzie i wodnym amoniaku; podczas gdy jest lekko rozpuszczony w metanolu, alkoholu i eterze rozpuszczalnika. Ponadto wykazuje silne właściwości hydroskopijne.

Podanie:Stosowany jest głównie jako topnik, utleniacz i do produkcji materiałów emaliowanych w proszku. Stosowany we wszelkiego rodzaju przemyśle szklarskim oraz produktach odbarwiających, odpieniających, klarujących i do utleniania topników.

Opakowanie& Wysyłka :25 kg pleciona plastikowa torba, 50 kg elastyczna torba transportowa lub na klientach' popyt z / bez palety.

Ogłoszenie:1. przechowywać w suchym i wentylowanym miejscu i chronić przed deszczem i słońcem. padał deszcz, podgrzewany. 2. Unikać mieszania ze związkami organicznymi, siarką lub reduktorem podczas przechowywania i transportu w przypadku wybuchu. 3. Należy obchodzić się ostrożnie z tarciem i podskakiwaniem podczas przenoszenia i układania w stos. 4. Pożar spowodowany azotanem sodu można ugasić za pomocą dużej ilości wody.

Hot Tags: klasa techniczna azotanu sodu, Chiny, producenci, dostawcy, fabryka, tanie, najlepsze produkty
Zapytanie

You Might Also Like