Azotan sodu Crystal

Czatuj teraz
Szczegóły produktu

Yingfengyuan Industrial Group Limited jest jednym z wiodących Chiny azotan sodu kryształ producentów i dostawców, wyposażone w profesjonalne fabryczne, jesteśmy w stanie zaoferować Państwu najlepsze i tanie azotanu sodu kryształ produktów.

99,3 azotan sodu % klasy przemysłowej
1.Color:Light żółty lub biały czysty kryształ
2.Purity:99.3%
Worek 3.Packing:25kg / 50kg

99,3 azotan sodu % klasy przemysłowej

Nieruchomości: Biały czysty kryształ. Niektóre z nich są jasnoszarego lub buff. Względna masa cząsteczkowa jest 84.99 i gęstość jest 2.257. To jest łatwy do deliquescence i rozpuścić w wodzie i ciekły amoniak, ale tylko trochę można rozpuścić w etanolu i gliceryny. Temperatura topnienia jest 271° C. Temperatura rozkładu jest 380° C. Jej produkty rozkładu są Azotyn sodu i tlenu. Po podgrzaniu do temperatury wyższej, to będzie rozłożona na gazu mieszanego tlenu, azote i oxynitride. Ma silne właściwości utleniające i może spowodować stan zapalny i odkrywać podczas gdy miesza się z organics, siarki i Siarczyn itp.

Aplikacji: To jest ważne materiały chemiczne i szeroko wykorzystywane w przemysłu, w tym szkła, barwnik, detonatora, metalurgia, maszyny i emalia itp.

Zapytanie