Azotan potasu 99,4%

Szczegóły produktu

Yingfengyuan Industrial Group Limited jest jednym z wiodących chińskich producentów i dostawców azotanu potasu 99,4%, wyposażony w profesjonalną fabrykę, jesteśmy w stanie zaoferować Państwu najlepsze i tanie azotan potasu 99,4% produktów.

Dane techniczne 99.4% nawóz Potas cena azotanu klasy przemysłowej, gatunek rolnictwa dla fajerwerków / pirotechniki 25kgspacerTorby

Specyfikacja techniczna

Standardowych

Azotan potasu[KNO3]

≥99,4%

Wilgoci

≤0,1%

Chlorek(AS CL-)

0.01%--0.03%

Siarczan(AS SO42-)

≤0,01%

Nierozpuszczalna materia w wodzie

≤0,01%

Żelazo(Fe)

≤0,003%

Higroskopijność

≤0,25%

Zastosowanie: Stosowane głównie w szkle CRT, lampie samochodowej i klarowaniu szkła. Stosowany jako uprawy i kwiaty związek nawozu i nawozów natryskowych dolistnych. Używany w fajerwerkach do produkcji fioletowych iskier. Surowiec czarnego proszku, taki jak proszek kopalniany, bezpiecznik i petarda. Używany do produkcji penicyliny potasowej, ryfampiny i innych leków w przemyśle farmaceutycznym. Stosowany w produkcji papieru papierosowego. Stosowany jako środek katalizatora i opatrunku. Stosowany w produkcji glazury ceramicznej w przemyśle ceramicznym. Termouzdatnianie kąpieli soli. Spożywczej klasy azotan potasu jest używany jako kolor były i konserwant w przemyśle spożywczym, takich jak boczek i obiad na mnie.

Potassium Nitrate 99.4%

Potassium Nitrate 99.4%

Hot Tags: azotan potasu 99,4%, Chiny, producenci, dostawcy, fabryka, tani, najlepszy, produkty
Zapytanie

You Might Also Like