Kamienne tworzywo zakupu Standard

Kamień do wyświetlenia: gołym okiem obserwacji powierzchni struktury kamienia. Ogólnie rzecz biorąc drobnoziarnistą sztuk materiał ma delikatną fakturę, która jest najlepszym materiałem na kamień. Kamień materiał grubej ziarna i strukturze nierówne ziarna jest zły wygląd i właściwości mechaniczne nie są jednolite, a jakość jest nieco gorzej. Ponadto kamienia naturalnego ze względu na wpływ procesów geologicznych często w których niektóre z cienkimi żyłkami, mikro pęknięcia, kamień najbardziej podatne na pęknięcia wzdłuż tych witryn, należy zwrócić uwagę aby usunąć. Jeśli chodzi o brak krawędzi kąt jest piękniejsze, należy zwrócić uwagę na wybór.

2 ilości: a mianowicie rozmiaru woluminu kamień, tak, aby nie wpływać, forniru, lub spowodowane splicingu wzory, wzory, linie, deformacji, wpływające na efekt dekoracyjny.

: słuchać dźwięku trzy instrumenty perkusyjne kamień. Ogólnie rzecz biorąc jakość jest dobra, wewnętrzne compact i jednolite i bez mikro pęknięcia z kamienia, perkusyjnych dźwięk ostry i słodki; wręcz przeciwnie jeżeli istnieje żaden kamień wewnętrznego mikro pęknięcia lub dobrze żył lub z powodu wietrzenia spowodowane przez kontakt między luźne cząstki, a następnie wbić na dźwięk.

: test cztery jest metoda prosty test do badania jakości kamień. Zwykle tylnej części kamienia na kroplę krople atramentu, jak atrament szybko szerzenia wokół wymywania, to oznacza, że luźnych cząstek wewnątrz kamienia lub istnienie mikroskopijne pęknięcia, jakości kamienia jest złe; wręcz przeciwnie, jeśli atrament spada w tym samym miejscu bez ruchu, gęsta tekstura kamień.