Azotyn sodu Nieorganiczne substancje chemiczne

Azotyn sodu Nieorganiczne chemikalia zostały wywiezione do Korei Południowej, Bangladeszu, Arabii Saudyjskiej, Ukrainy itd.


Chiński złoty dostawca najwyższej jakości 7632-00-0 NaNo2 sodiumititite

 

Jesteśmy obecni na obszarach obfitujących w sole morskie, mamy unikalne zalety geograficzne w eksploatacji soli nieorganicznych. Dzięki wieloletnim doświadczeniom w zakresie eksportu soli nieorganicznych nasze produkty mogą sprostać różnym wymaganiom w zakresie specyfikacji i jakości różnych klientów.

 

Wzór cząsteczkowy: NaNO2
Masa cząsteczkowa: 69,0
Nr CAS: 7632-00-0
Wygląd: biały lub jasnożółty Fine Crystal

Specyfikacja:

Pozycja

Indeks jakości

Wysokiej klasy

Pierwsza klasa

Wykwalifikowana klasa

Czystość

99,0% min

98,5% min

98,0% min

Wilgoć

1,4% maks

2,0% maks

2,5% maks

Chlorki (jako NaCL)

0,10% maks

0,15% maks

----

Azotan sodu

0,8% maks

1,0% maks

1,5% maks

Nierozpuszczalne w wodzie

0.05% maks

0.06% maks

0,10% maks

 

Zastosowanie: Stosowany jest głównie jako surowiec do produkcji nitrozwiązków i barwników azowych itp. Jest również stosowany jako zaprawa i wybielacz do barwienia tkanin, jak również metalowy środek do obróbki cieplnej, domieszka o wczesnej wytrzymałości i środek przeciw zamarzaniu cementu.

 

Pakowanie: Pakowane w worek foliowy o wadze 25 kg, worek typu jumbo 500 kg / 1000 kg / 1100 kg lub zgodnie z wymaganiami kupującego.

 

Ogłoszenie:
(1) Ten produkt będzie przechowywany w miejscu, w którym będzie utrzymywana wentylacja i osuszany przed deszczem, ogrzewany i nasłoneczniony.
(2) Ten produkt nie będzie dostarczany ani magazynowany razem z silnym czynnikiem redukującym, łatwopalnymi i detonującymi substancjami, żywnością, karmą i dodatkami.
(3) Ten produkt jest jadowity. Proszę zachować to bezpiecznie. Nie jedz tego przez pomyłkę.