Suchy proszek azotynowy i Prilled

Jesteśmy jedynym producentem PRÓŻNEGO AZOTU SODOWEGO, SUCHEGO AZOTANOWEGO PROSZKU SUCHEGO i SUCHEGO PROSZKU NITRYTOWEGO w prowincji Shandong. Roczna produkcja PRYWATNEGO AZOTU NAPRYTU SODOWEGO wynosi 30000MT, w przypadku SODOWEGO NITRATE SUCHEGO PROSZKU i SODOWEGO NITRYTU W PROSZKU PROSZKU to 10000MT. Nasza firma posiada profesjonalny magazyn chemikaliów niebezpiecznych o powierzchni 20000 metrów kwadratowych i prowadzimy głównie działalność w zakresie chemikaliów nieorganicznych, chemikaliów organicznych i innych niebezpiecznych chemikaliów. Jesteśmy największymi przedsiębiorstwami logistycznymi w przemyśle chemicznym w Weifang i zajmujemy wiodącą pozycję w obszarze obiegu chemicznego w Shandong.


Dane techniczne:

Właściwości: biały lub żółtawy kryształ, ciężar cząsteczkowy: 69,0, ciężar właściwy: 2,168, bezwonny o lekko słonym smaku, łatwo rozpuszczalny w wodzie, temperatura topnienia: 271 o C, temperatura rozkładu: 320oC
Wzór cząsteczkowy: NaNO2
Masa cząsteczkowa: 69,0
Nr CAS: 7632-00-0
Wygląd: biały lub żółtawy proszek krystaliczny


Uszczelka:

Worek pleciony z tworzywa sztucznego o wadze 25 kg, elastyczny worek transportowy 50 kg / 500 kg / 1000 kg lub na życzenie klienta.

Posługiwać się:

Używany jako surowiec do produkcji nitrokomponentów, barwniki azowe; jako zaprawa do barwienia tekstyliów, jako metalowy środek do obróbki termicznej, jako inhibitor korozji elektro-galwanicznej itp.