Qingdao YingFengYuan Industrial z sukcesem wprowadził na rynek nowy produkt

Niedawno nasza firma oficjalnie uruchomiła proszek jednowodnego wodorotlenku baru klasy premium i oficjalnie przeprowadziła promocję sprzedaży.


Monohydrat wodorotlenku baru stosuje się głównie jako superfinished uniwersalny dodatek do smarów do silników spalinowych oraz do smaru i oleju na bazie baru. Może być również stosowany w produkcji cukru buraczanego, medycynie, plastiku, sztucznym jedwabiu, demineralizacji wody i innych produkcji soli baru. Monohydrat wodorotlenku baru jest dobrze odbierany przez klientów ze względu na znaczną reaktywność chemiczną, równomierną dystrybucję i właściwości chemiczne niskiego poziomu strontu i niskiego żelaza. Gdy tylko produkt pojawił się na rynku, wiele przedsiębiorstw osiągnęło z nami cel współpracy.


Nasze sole baru i sole strontu są bardzo chwalone na rynku. Wprowadzenie tego nowego produktu wzbogaca naszą kategorię monohydratu wodorotlenku baru i zwiększa kompleksową konkurencyjność produktów. "Koncentrować się na szczegółach i jakości" to nasz punkt wyjścia. Chcemy być "wiodącym światowym dostawcą związków baru, manganu i strontu". Pochodzimy z rynku i poświęcamy się produkcji. Poza tym będziemy nieustannie promować proces badania, poprawiać jakość produktu i zapewniać długoterminowe, stabilne, wysokiej jakości i wydajne produkty i usługi dla klientów.