Azotan baru stosowane dla zielony płomień

Szczegóły produktu

Yingfengyuan Industrial Group Limited jest jednym z wiodących Chiny azotan baru dla zielony płomień producentów i dostawców, wyposażone w profesjonalne fabryczne, jesteśmy w stanie zaoferować Państwu najlepsze i tanie baru azotan stosowane dla produktów zielony płomień.

Azotan baru 10022-31-8 wykonane w Chinach:

Opis produktu

Azotan baru
CAS No.:10022-31-8
Wzór cząsteczkowy: Ba (NO3) 2
Masa cząsteczkowa: 171.35 czystości: 99.3%min

Właściwość:
Azotan baru 99,3% Biały kryształ i proszku. Względna masa cząsteczkowa jest 261.34 i gęstości jest 3.24. Można rozpuścić w wodzie, ale nie w etanolu i aquafortis. Temperatura topnienia jest 592° C. To będzie rozkładać pod wpływem wysokiej temperatury. Ma silne właściwości utleniające. Będzie ona stanowić wybuchowe mieszaniny, jeżeli z substancji organicznych. Może da sie zielone światło podczas nagrywania i eksplozji. Należy do substancji trujących.

Aplikacji:
Stosowana jest głównie do produkcji barytowym, dwutlenek baru, optyczne szklane, ceramiczne i glazury itp i to jest również wykorzystywane do detonatora, utleniacz, zielone fajerwerki, flary i photoelastic poziom sygnału, a także Antyseptyka, środek chemiczny, medycyny i obróbki cieplnej metali itp.

Hot Tags: Azotan baru stosowane dla zielony płomień, Chiny, producenci, dostawcy, fabryki, Tanie, Najlepsza, produkty
Zapytanie

Może ci się spodobać również