Monohydrat wodorotlenku baru

Szczegóły produktu

Yingfengyuan Industrial Group Limited jest jednym z wiodących Chiny wodorotlenku baru monohydrat producentów i dostawców, wyposażone w profesjonalne fabryczne, jesteśmy w stanie zaoferować Państwu produkty monohydrat wodorotlenku baru najlepsze i tanie.

Nazwa produktu: Wodorotlenku baru, monohydrat

Numer CAS: 22326-55-2

Wzór cząsteczkowy: Ba (OH) 2.H2O

Masa cząsteczkowa: 189.47

Właściwości: Biały proszek; rozpuszczalne w wodzie, alkoholu i eteru.

Aplikacji: Produkt jest głównie do produkcji soli baru i związków organicznych; w przemyśle naftowym produkt ten jest używany jako dodatku do wielofunkcyjnych; i produktów mogą być używane do rafinacji olejów i cukru trzcinowego lub używane jako środek zmiękczającym, i to również może służyć jako surowiec do baru oparty smar, Medycyna, z tworzyw sztucznych, sztucznego jedwabiu, szkła i emalii procesów.

Pakiet: produkt pakowany jest przez zewnętrzne pakiety (waga netto: 25kg), w tym plastikowe worki tkane, tworzywem torby, papier plastikowe kompozytowe torby, torby papierowe wielowarstwowe i pokryte plastikowe torby lub inne pakiety wymagane przez klientów.

Jakość:

Wykonawczy standardów: Q/140702 YB002-2008

Wysokiej jakości indeksów:

ProduktWodorotlenek baru krystalicznie mono hydratProszek wodorotlenku baru mono hydrat
KlasyNajprzedniejszySztukNajprzedniejszy sztukSztuk
Ba (OH) 2· H2O≥99.2%≥99.2%≥99%≥99%
Chlorki (liczone przez chloru)≤0.006%≤0.006%≤0.01%≤0.01%
Ba Co3≤0.5%≤0.6%≤1%≤1%
Fe≤10ppm≤20ppm≤20ppm≤40ppm

Wychodzących kurs Klasa jakości: najwyższej jakości klasy jest większa lub równa 90 procent. Okreolonych indeksów (żelaza, wapnia, strontu, itp.) na inne specyfikacje produktu może być regulowana w zależności od wymagań klientów.

Hot Tags: monohydrat wodorotlenku baru, Chiny, producenci, dostawcy, fabryki, Tanie, Najlepsza, produkty
Zapytanie

You Might Also Like