YINGFENGYUAN INDUSTRIAL GROUP LIMITED to duże przedsiębiorstwo zajmujące się produkcją, sprzedażą i eksportem, którego filiami są Qingdao YingFengYuan Industrial & Trading Co., Ltd.


YingFengYuan Industrial Group jest producentem azotanowych produktów chemicznych z dobrze wyposażonymi urządzeniami do testowania i silną siłą techniczną. Został założony w 2007 roku, jest właścicielem 200 pracowników, w tym 60 dodatkowych techników. Obejmuje obszar ponad 200 bólów. Produkuje ściśle według standardu GMP.  


Nasze główne produkty to azotan baru, azotan strontu, azotan sodu, azotan sodu, wodorotlenek baru, chlorek baru i azotan potasu od wielkości proszku do piasku. Oprócz azotanu baru o 8 000 ton, roczna wydajność , azotan sodu i azotyn sodu o 30 , 00 0 tonach . Dzięki szerokiemu asortymentowi, dobrej jakości, rozsądnym cenom i stylowym wzorom nasze produkty są szeroko stosowane w przemyśle chemicznym i innych. Są szeroko rozpoznawalne i zaufane przez użytkowników i mogą sprostać stale zmieniającym się potrzebom gospodarczym i społecznym.

 

Jesteśmy zależni od fabryki YingFengYuan, która jest eksportowana do Korei Południowej, Japonii, Rosji, Indii, Bangladeszu, Pakistanu, Ameryki, Brazylii, Ukrainy, Indonezji, Filipin, Wietnamu, Bliskiego Wschodu i innych krajów i regionów.

 

Zapraszamy nowych i starych klientów ze wszystkich środowisk, aby kontaktować się z nami w sprawie przyszłych relacji biznesowych i wzajemnego sukcesu!


201709041031356827029.jpg